Příběhy našich klientů


PŘÍBĚH NAŠEHO KLIENTA JARDY Z MĚLNÍKA

Vážení normální lidi, kteří řešíte své finanční problémy podobně jako já, pro vás píšu tento dopis.

Řešil jsem své finanční problémy vždy další půjčkou, až jsem se dostal do situace, kdy jsem neměl na splátky a celý systém malých půjček jsem vyčerpal.

Věděl jsem, že když neseženu pomoc tak do dvou měsíců na mě vyhlásí exekuci a přijdu o dům. Podařilo se mi najít tuto společnost, která mi všechny moje půjčky sloučila do jedné.

Teď mám jednu půjčku 700 000 kč a splácím 6 000 kč měsíčně.

Vše bylo dořešeno za 15 dní.

Děkuji společnosti jreality za pomoc a vyřešení mého finančního problému, záchranu domu a mé rodiny.

Pokud můj dopis pomůže aspoň jednomu z vás, kteří jste v podobné finanční situaci budu moc rád.

Jarda, Mělník

 

PŘÍBĚH JANY Z BEROUNA

Vážená firmo, děkuji za sebe a ostatní, kterým pomáháte v jejich nelehkých životních situacích. Dostala jsem se do svých finančních potíží úplně nevině a neúmyslně. Chtěla jsem se zařadit mezi podnikatele tak jsem se s dobrým úmyslem a plným nasazením pustila do podnikání se zdravou výživou. Velice dobře se mi obchod rozjel a já si myslela, že budu mít zajištěný vyšší finanční příjem, než jsem měla jako řadový zaměstnanec. A najednou se mi vše zvrtlo. Největší odběratel mi dvakrát nezaplatil fakturu a já jsem zůstala dlužná dodavatelům a dluh se navyšoval o penále. Vysloužila jsem si tři exekuce a hrozila mi dražba na náš rodinný dům, zděděný po rodičích. Nastaly bezesné noci, jednání s exekutory, jednání s dodavateli, vysvětlování, proč nemohu uhradit odebrané zboží. Byla jsem úplně psychicky vyřízená. A tím byla vyřízená celá má rodina, na kterou vše dopadlo jako nejtěžší kámen, který nejde zvednout a pořád vás tlačí čím dál více k zemi. Musela jsem tuto situaci řešit. Sedla jsem si k internetu a do vyhledávače napsala zastavení exekuce a našla firmu, která mi vše vyřešila. Ale co vyřešila, zastoupila mě v jednání s exekutory a vyplatila za mě všechny mé závazky. Připravila mi dlouhodobý úvěr se splátkou v mých finančních možnostech. Teď už zase jsem řadový zaměstnanec a jsem ráda, že mám už tuto svoji životní zkušenost za sebou.

Jana, Beroun

 

Kontaktujte nás
  1. (povinné)
  2. (vyžadován správný email)